HomeBiznesTargi Beauty w Düsseldorfie – Firma Beauty Planet

Targi Beauty w Düsseldorfie – Firma Beauty Planet

Targi Beauty w Düsseldorf Firma Beatuy Planet

Targi Beauty w Düsseldorf Firma Beatuy Planet

Gepostet von Pepe TV am Samstag, 30. März 2019

Od 29 do 31 marca w Düsseldorfie miały miejsce targi BEAUTY DÜSSELDORF. Są to wiodące, międzynarodowe targi, na których spotkać można ponad 1500 krajowych i międzynarodowych wystawców oraz marek prezentujących kosmetyki, produkty do paznokci i stóp oraz produkty wellness. Tego roku wystawiana była dodatkowo biżuteria i akcesoria. Eksperci biorący udział w targach mają możliwość kompleksowego przeglądu rynku w swojej branży oraz zdobycia informacji o najnowszych innowacjach.

Tego roku na wydarzeniu jak zwykle nie zabrakło polskich wystawców. Jedną z firm prezentujących swoje stanowisko była firma Beauty Planet ze Szczecina, profesjonalna hurtownia urządzeń kosmetycznych i medycznych będąca także centrum szkoleń na terenie całej Europy dla branży kosmetycznej. Co więcej, Beauty Planet prowadzi klinikę kosmetologiczną, w której używane są urządzenia dostępne w sklepie. Personel szkoleniowy oferuje szkolenia dotyczące użytkowania sprzętu oraz służy pomocą w przedstawieniu zalet danego urządzenia.

Na targach w Düsseldorfie Beauty Planet wytawiła swoje urządzenia kosmetyczne do medycyny estetycznej, m.in. laser diodowy, służący do bezbolesnego usuwania owłosienia. Przy decyzji kupna, w pakiecie wraz z urządzeniem klient otrzymuje bezpłatne szkolenie, które odbywa się w salonie, który zakupił sprzęt.

Strona internetowa Beauty Planet: https://www.beauty-planet.pl/

#targi#beauty#dusseldorf#beautyplanet

Loading...